25 отзывов
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
Интернет магазин AluCraft - делаем из алюминия
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
Виталий
УкраинаОдесская областьОдессаhttps://alucraft.com.ua

Труба прямоугольная алюминиевая

в виде галереив виде списка
1 2
Труба алюмінієва прямокутна
Профільна алюмінієва труба прямокутного перерізу відноситься до алюмінієвих профілів загального або стандартного призначення.
Прямокутні труби мають відносно легку вагу, стійкість до окислення і до корозії. В асортименті є труби з розмірами від 8,8х10 мм до 100х20 мм і товщиною стінок від 1 мм до 4 мм.
Алюмінієвий сплав пропонованих труб АД31 Т5, а також алюмінієва труба поставляється як з анодним покриттям так і без анода в сирому вигляді.
Алюмінієві труби прості і зручні в механічній обробці і аргонно-дугового зварювання. Алюмінієві труби широко використовуються для складання конструкцій різної складності, в будівництві, в меблевому виробництві, для втілення дизайнерських завдань.